Paź 09

Nivea Visage Cera normalna i mieszana 20+ oraz Garnier UltraLift 40+

6Co jest największą tajemnicą naszej cery? Otóż sekretem tym jest dbałość o odpowiedni poziom nawilżenia naszej skóry. Kosmetyk, jedyny w swoim rodzaju Nivea Visage Cera normalna i mieszana 20+, który zawiera naturalny dla skóry składnikiem nawilżającym, jakim jest hydramina oraz witaminy i olejek jojoba, sprawa, że nasza skóra stanie się bardzo optymalnie nawilżona oraz odświeżona przez dosłownie cały dzień. Krem Nivea Visage Cera normalna i mieszana 20+ zapewnia naszej skórze nawilżenie przez dosłownie cały dzień. Na bardzo długo krem ten pozostawia naszą skórę wręcz idealnie nawilżoną. Dzięki niesamowitej konsystencji niezwykle szybko owy krem wchłania się. Dzięki temu pozostawia skórę miękką oraz bardzo, ale to bardzo gładką. Krem Nivea Visage Cera normalna i mieszana 20+ powstał z myślą o cerze normalnej oraz mieszanej. Jest on przeznaczony dla kobiet powyżej dwudziestego roku życia. Zatem jeśli chcesz zachować młodość swojej skóry, to korzystaj z tego kremu. Kosmetyk Garnier UltraLift 40+ jest zupełnie nowym kremem na dzień. Działa ona przeciwzmarszczkowo oraz ujędrniająco. Jesto to wręcz niezwykle prawdziwie naturalne rozwiązanie aby jak najbardziej opóźnić zastrzyki. Nowa formuła owego fantastycznego kremu zawiera dziesięć razy więcej dermo-relaksującego imbiru, który dogłębnie rozprostowuje nawet najbardziej trwałe zmarszczki. Krem Garnier UltraLift 40+ został wybrany spośród setki aktywnych składników. Jego składnik- dermo-relaksujący imbir jest obdarzony wręcz niewyobrażalną skutecznością przeciwzmarszczkową. Jest nawet w stanie przeciwdziałać mikroskurczom termicznym, które leżą u źródła zmarszczek. Kosmetyk więc nie tylko likwiduje zmarszczki, ale również unicestwia ich źródło. W połączeniu z niezwykle wygładzającym wyciągiem z wiśni, w stu procentach naturalnego pochodzenia, krem ten zapewnia działanie na powierzchni naszej skóry.


Dbanie o cerę jest niezwykle ważną rzeczą, gdyż tylko dzięki odpowiedniej jej pielęgnacji można zachować długotrwałą i rzeczywistą urodę. Dlatego też aby dbać o cerę powinno się regularnie chodzić do lekarza specjalisty jakim jest dermatolog, aby móc robić „przegląd” stanu cery. Dodatkowo oczywiście konieczna jest codzienna pielęgnacja cery, a mianowicie powinno się myć twarz specjalnymi środkami, które są specjalnie do tego przystosowane. Należy także stosować specjalistyczne kremy, które jednak będą odpowiednio dobrane do typu cery, gdyż krem dla cery suchej nie sprawdzi się jeżeli mamy tłustą cerę. Oczywiście ze względu na to, że w dzisiejszych czasach kobiety często się malują, powinny one także w ramach dbania o cerę stosować możliwie jak najlepsze jakościowo kosmetyki, a także jeżeli jest to możliwe powinny ich nawet unikać, gdyż zbyt częste stosowanie kosmetyków również bardzo niekorzystnie może wpływać na skórę twarzy. Dodatkowo jeżeli już kobieta się maluje, to do demakijażu również powinna używać specjalistycznych środków, które będą łagodziły podrażnienia.
Nasza skóra ciągle narażona jest na zewnętrzne bodźce, które nie zawsze wpływają na nią pozytywnie. Jednym z przykładów jest działanie słońca, wiatru, kurzu i temu podobnych zagadnień, które w dużym natężeniu powodują dość duże spustoszenie . Poza standardowymi zasadami dbałości o skórę opartymi na oczyszczaniu, zapewnieniu odpowiednich ilości substancji odżywiających jak i podobnymi, należy także dodatkowo dbać o skórę naszego ciała. Jednym z wyznaczników jest odpowiedni dobór zabiegów czy kosmetyków do rodzaju skóry jak i stopnia jej zniszczenia. Jeżeli nie posiadamy zbyt dużej wiedzy z zakresu kosmetyki i ogólnej dbałości o skórę, powinniśmy odwiedzić kosmetyczkę, salon piękności czy lekarza dermatologa. Dwa pierwsze przykłady poza poradami jak zadbać o swoją skórę, to także specjalistyczne zabiegi, które pozwolą nabrać naszej skórze pełnego kolorytu i odpocząć. Dodatkowo cykliczne wizyty w tego rodzaju miejsca pozwoli na znaczne wydłużenie żywotności oraz kondycji naszej skóry, zwłaszcza jeżeli na co dzień wystawiamy ją na działanie dużej ilości negatywnie działających czynników zewnętrznych.

Dbałość o skórę twarzy to szczególny przykład na zagadnienie ogólnej dbałości o własne ciało. Przede wszystkim należy pamiętać, iż skóra twarzy to struktura dość odmienna w stosunku do innych miejsc ciała, dlatego też inne kosmetyki i inny sposób dbałości. Skóra twarzy jest stosunkowo bardzo delikatna, dlatego czynniki zewnętrzne jak przykładowo działanie słońca, dużo szybciej sł widoczne w obrębie twarzy niż innych miejsc ciała. Aby dopasować odpowiedni tryb pielęgnacji jak i najlepsze kosmetyki, co zagwarantuje nam maksymalne efekty naszych starań, musi poznać samego siebie. Ważne jest, jaki typ skóry ma nasza twarz, czy nie jesteśmy uczuleni na jakieś składniki kosmetyków, ponieważ możemy twarzy zaszkodzić stosując złe środki. Jednym z najbardziej podstawowych zagadnień dbałości o twarz, to dbałość o jej czystość, co ujęte jest jako mycie wodą lub mydłem. Jednakże dużo lepszym rozwiązaniem jest dobranie do rodzaju swojej twarzy odpowiednich kosmetyków, w tym przypadku oczyszczających. Jeżeli nie czujemy się dobrze w zakresie takich zagadnień, warto odwiedzić kosmetyczkę, lekarza dermatologa lub specjalisty tego typu.